Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rituál tranzovního tance

 

Rituál tranzovního tance

 

 

V prastarém šamanském rituálu Tranzovního tance se dostáváme na vnitřní cestu, která není omezena jen na běžné vnímání času a prostoru. Je to spojení léčivých zvuků, dynamických perkusních rytmů, transformačních technik dýchání (takzvaný ohňový dech) za použití šátku na oči, ve kterém se stimuluje stav "tranzu", který podporuje spirituální probuzení, mentální jasnost, fyzickou výdrž a emoční rovnováhu.

 

Stimuluje vnitřní vidění, nalaďuje na vnitřní hlas, umožňuje vnitřní cítění, propojuje s prastarým věděním a odhaluje tak skryté významy a odpovědi o našem životě.

 

Důležitou součástí je práce se záměrestrom-etn.jpgm a zaměření pozornosti do srdce směrem k nějaké otázce nebo něčemu, co potřebuje vyjasnění či léčení anebo také ukončení či nasměrování. Proto je ideální právě v době vánoční, kdy vše směřuje k našemu symbolickému znovuzrození a kdy máme možnost dotknout se naší pravé podstaty.

 

Záměrem může být i poznat své spojence, průvodce či ochránce, zažít v tanci a pohybu na vlastní kůži své silové zvíře s jeho výjimečnými schopnostmi a přijmout do života tuto sílu, najít inspiraci či motivaci, načerpat novou energii, …

Celý večer bude veden tak, že vám umožní dostat se k vašemu plnému tvůrčímu potenciálu, abyste mohli tvořit svůj život ze srdce a cítili spojení se svou prapodstatou, esencí a úkolem své duše. Zažijete opravdový tanec svého srdce, abyste mohli protančit celý svůj život. 

Večer bude obsahovat přípravné dechové techniky, uvědomění si i ukotvení záměru, tranzovní tanec i šamanskou cestu, závěrečné sdílení v kruhu. Bude spojen s očistou kouřem z posvátného dřeva Palo santo, s vůní kadidla a myrhy, se silnou hudbou Rishi Vlote, Harshil a Dhwani, s živými a očistnými zvuky chřestidel, tibetské mísy, zvonků, bubnu ...

Bude veden v neošamanském duchu k propojení se Zemí i s Nebem, se vším, co je.  

 

Těším se na cestu spolu s vámi

Eva Deva Shakti

www.samanismus.estranky.cz

strom-etn.jpg
S sebou: šátek na oči, deku na přikrytí, pohodlné a volné oblečení,  láhev s vodou


Foto: Escape to Nature