Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požehnání ženského lůna

Celosvětové Požehnání ženského lůna - Miranda Gray
The Womb Tree by Miranda Gray

 

Rituál Poženání ženského lůna s osobním zasvěcením

17.12. 2013    od   18.15 

Brána k Dětem, Orlí

 

Požehnání ženského lůna začátkem roku 2012 iniciovala Miranda Gray a rychle stalo celosvětovým hnutím ženské spirituality. Propojuje ženy po celém světě prostřednictvím společné úplňkové meditace s archetypálním obrazem Stromu lůna. Koná se jednou za čtvrt roku vždy na úplněk. Funguje jako zasvěcení či energetické vyladění na dálku, při kterém k vám proudí energie Požehnání ženského lůna.

Miranda Gray je britská spisovatelka, výtvarnice, léčitelka a lektorka - autorka knihy Rudý Měsíc.  V Požehnání ženského lůna nefunguje ani tak moc jako energetický kanál jako spíše takový střed sítě spojující při Požehnání všechny ženy s vibracemi Božského aspektu ženství a zároveň mezi sebou navzájem. Při tomto propojení jedna pro druhou představujeme kanál, takže k nám může přicházet větší množství energie a skrze nás proudit do našich zemí a do celého světa. Čím více žen se do této sítě naší rodiny žen zapojí, tím více energie k nám skrze ni bude proudit. Znamená to, že každá žena zastává při Požehnání důležitou úlohu.

S energií Božského aspektu ženství se může spojit kdokoli, nicméně toto energetické vyladění představuje proces, kdy jste přímo spojeny s uzdravující energií a přítomností Bohyně a kdy se prohlubuje vaše pouto s ní. Mnohé ženy zjistí, jak jim Požehnání pomáhá rozvinout jejich vědomí Bohyně i jejich uvědomování si vlastních energií a dělohy.


Pokud chcete přijmout energetické vyladění Požehnání ženského lůna, je nutno se registrovat na jeden ze 4 nabízených časů nezpozději do den předem zde:

www.mirandagray.co.uk/register.html

06.00 (čas v Anglii - u nás    7.00
12.00 (čas v Anglii) - u nás 13.00
18.00 (čas v Anglii) - u nás 19.00
24.00 (čas v Anglii) - u nás 01.00

Veškeré potřebné informace dostanete emailem a budete si pak moct stáhnout návod k tomu, jak a co dělat při přijetí Požehnání ženského lůna.

 

Co je Požehnání ženského lůna?

 

Požehnání ženského lůna je dar – dar každé ženě v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, která o něj stojí. Je to dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu.

 Toto energetické vyladění či zasvěcení přináší obnovení naší přirozené čistoty a krásy, hojnosti a lásky, tvořivosti a magie, moudrosti a síly. Uvolňuje nás z pout minulosti, omezujících představ a očekávání, bolesti a obviňování a vede nás k radosti a hravosti ducha a k vyjádření ženské síly a krásy. Je to nádherné požehnání a obnovení světla ženské duše v drsném mužském světě.

 

Co je Požehnání ženského lůna?     Léčení

Energetické vyladění Požehnání ženského lůna je krásný způsob, jak vnést Božský aspekt ženství do našich životů. Každé energetické vyladění Požehnání ženského lůna zvyšuje naši vibraci a přináší silné léčení pro všechny aspekty našeho ženství – fyzický, emoční, mentální a spirituální. Naplňuje naše lůno a navrací naší děloze její posvátnost.

Co je Požehnání ženského lůna?     Spirituální cesta

Každé energetické vyladění Požehnání ženského lůna je otevření se Božskému aspektu ženství. Je to krásná fyzická motlitba, která nás propojuje hlouběji a hlouběji s Božským aspektem ženství a zahaluje nás do Jejího léčení a objímá nás její láskou. S každým Požehnáním přijímáme Její přítomnost, prociťujeme posvátnost naší dělohy a ženství a navracíme se k tomu, že jsme Jejími dětmi.

 

Co je Požehnání ženského lůna?     Cesta osobního rozvoje

 

Energetické vyladění Požehnání ženského lůna je hluboce transformační, mění naši energetickou hladinu, naše vzorce, naše vědomí i vnímání, umožňuje nám myslet, žít a konat v souladu s našimi ženskými energiemi. Otevírá naše srdce Božskému aspektu ženství a umožňuje Jí měnit naši cestu životem i to, jak po této cestě jdeme.

 

Co je Požehnání ženského lůna?     Terapie

 

Pokaždé, když přijmeme energetické vyladění Požehnání ženského lůna, spojujeme se s naší ženskostí a rozpoznáváme naši sílu, krásu, tvořivost, moc, sexuální přitažlivost a posvátnost – bez ohledu na náš věk. Požehnání ženského lůna nám pomáhá uvolnit minulost, opustit omezující způsob myšlení a naučené vzorce chování, rozpustit naše napětí a vinu a vrátit se ke svobodě toho, kdo skutečně jsme.

 

Co je Požehnání ženského lůna?     Přechodový rituál pro každý den

 

Energetické vyladění Požehnání ženského lůna je probuzení či prozření, které nám pomáhá uvolnit minulost a přijmout přítomnost a které nás vede do nové budoucnosti s radostí, láskou, sílou a krásou. Přítomnost Božského aspektu ženství v Požehnání nám připomíná to, že nejsme samy a že Ona jde s námi životem a že jakkoliv to může být těžké, „vše je dobré“.

 

Co je Požehnání ženského lůna?   Přechodový rituál pro životní změnu

 

Energetické vyladění Požehnání ženského lůna je podporující a láskyplný způsob, jak vzít na vědomí transformace v životě. Je to nádherný způsob, jak přivítat mladou dívku do jejího ženství a posilující způsob, jak vzít na vědomí magickou transformaci menopauzy a mateřství. Prostřednictvím přítomnosti lásky Božského aspektu ženství je to také způsob, jak vzít na vědomí a přijmout život, když je naplněn ztrátou, smutkem a změnou.

 

Co je Požehnání ženského lůna?     Znovuspojení

 

Ve světě plném stresu a požadavků můžeme snadno ztratit kontakt s přítomností a vědomí přítomnosti Božského aspektu ženství v našich životech. Energetické vyladění Požehnání ženského lůna nás vrací do Její přítomnosti, abychom v sobě znovu oživily prožitky radosti, lásky, blahobytu a Jejího božského vedení.

 

Co je Požehnání ženského lůna?   Oslava

 

Každé energetické vyladění Požehnání ženského lůna je probuzení, vyjádření a oslava všech aspektů ženskosti. Přijímá nás takové, jaké jsme: krásné, silné, tvořivé, moudré, hodné úcty, dobré, magické a smyslné ženy, bez ohledu na náš věk či na to, jak vypadáme nebo jaké máme životní zkušenosti.  Požehnání ženského lůna je vztah s Božským aspektem ženství, které oslavuje svou přítomnost ve všech ženách a oslavuje dary, které nám dala.

 

Požehnání ženského lůna v ženském kruhu

 

Miranda Gray vyzývá ženy, aby vytvořily ženské kruhy či skupinky a sešly se ke společné meditaci Požehnání ženského lůna. Každá žena se musí registrovat sama za sebe.

 

pozehnani-luna.jpg

Naše požehnání ženského lůna v solné jeskyni

 

 

Požehnání ženského lůna v ženském kruhu s přítomností Moon Mother

 

Moon Mother je žena, která byla zasvěcena přímo Mirandou Gray a která může poskytovat osobní zasvěcení Požehnání ženského lůna. Svou přítomností v ženském kruhu zvyšuje energetickou vibraci a vědomí skupiny a podporuje tak transformační aspekty tohoto energetického propojení. Moon Mother tedy funguje jako katalyzátor hluboké změny a probuzení. Moon Mother je nádobou Božského aspektu ženství, vysílá energii Bohyně k těm, které jsou kolem ní.

 

womb-tree-small.jpg

 
Osobní zasvěcení Požehnání ženského lůna od Moon Mother

 

Kromě toho, že se můžete připojit jednou za čtvrt roku energetické vyladění Požehnání ženského lůna, je možnost přijmout i osobní zasvěcení Požehnání ženského lůna od Moon Mother (Měsíční matka), která byla sama zasvěcena přímo od Mirandy Gray, aby tuto energii dál předávala a zasvěcovala ostatní ženy. 

Toto zasvěcení můžete přijmout kdykoliv. Moon Mother může rovněž předávat toto osobní zasvěcení indivudálně před či po společném energetickém vyladění Požehnání ženského lůna anebo může ve větší skupině použít zkrácenou formu osobního zasvěcení ke zintenzivnění prožitků.

 

Léčení lůna od Moon Mother

Moon Mother může také poskytovat osobní terapii Léčení lůna, které se zaměřuje na aktivaci tří center a proudění energie mezi nimi. Toto energetické léčení slaďuje čtyři ženské archetypy menstruačního cyklu. Jemně probouzí, uzdravuje a vyrovnává všechny aspekty ženskosti. Je vhodné zejména jako příprava na přijetí zasvěcení Požehnání ženského lůna. Je přínosné i pro ženy po menopauze. Přináší stabilitu do našeho vnímání sebe samých, harmonizuje cyklus.

womb-and-female-organs.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Moje obrázky