Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otevírám své tělo lásce

     Otevírám své tělo lásce   

 


mystic-wedding-small.jpg

 

  
Intenzivní prožitkový večer pro ženy, na kterém vám nabídnu jednu z nejsilnějších a nejintenzivnějších technik, kterou vždy doporučuji jako základ. I když na úrovni mysli víme, co máme dělat, i když to srdcem cítíme, je potřeba si na sebe najít čas a prostor a udělat to.


Jako ženy jsme hluboce spojeny se Zemí – ale ve skutečnosti jen tak hluboce, jak hluboké cítíme své kořeny, jak hluboce se dokážeme otevřít ze svého středu – z pánevního dna - a procítit  propojení dolů do Země a nechat ji stoupat tělem k srdci a pak také výše a procítit spojení s Nebem, abychom se staly spojnicí mezi oběma.
 Zaměříme se na obnovení přirozeného proudění energie a na spojení se svým centrem v bříšku a zbavení se bloků, které jsou zde uloženy – ať z našich vztahů, sexuálních zážitků, lékařských vyšetření, potratů, porodů či jiných. Tyto bloky pak vytvářejí nedůvěru vůči svému tělu, která se pak opět odráží zase v tom, jak prožíváme naši sexualitu nebo třeba na schopnosti přirozeně počít či porodit dítě. Když obnovíme důvěru ve své tělo, získáme přístup ke své životní energii a naučíme se i kultivovat svou sexuální energií - a hlavně se jí nebát, přijmout ji jako svou přirozenou živo sílu.
 Tento večer bude zaměřen právě na léčení a odstranění těchto bloků, na skutečné odpuštění, při kterém je opravdu propustíme ze svého energetického pole a přetavíme láskou a na lásku.
               Budeme propojovat energetické cvičení, taoistické techniky, cvičení pánevního dna, řízené meditace, Oshovy meditace, tanec, sdílení a závěrečný rituál Otevření lásce.

Těším se na setkání v léčivém ženském kruhu

 ♥ ♥ ♥ Těším se na vás ♥ ♥ ♥

  Eva Deva Shakti  

 

logo-final-jpg.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář