Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběhy

Příspěvky

88 hodin bez jídla - jen tak

2. 2. 2014

 

Ta myšlenka na očistný půst tam už někde byla, ale vůbec jsem to neplánovala. Prostě jsem se jeden den probudila a věděla jsem, že dnes už nepotřebuji jíst. Vlastně jsem to věděla už den předtím, kdy jsem už spontánně vypustila kávu a vynechala snídani, ale pak jsem měla setkání v indické restauraci, takže jsem si vychutnala vegetariánský oběd a večeři si dala jen lehkou. Vlastně jsem se sama divila, že jsem vydržela bez kávy, bez které jsem si nedokázala představit ani jeden den. A ono to začalo už pár dnů předtím, po celodenním kurzu Návrat rudé královny. Nevím, jestli to bylo tím silným rituálem, hlubokým ponořením se do kultivace sexuální energie anebo také tím, že jsem za celý den nic moc nejedla. Prostě jsem najednou cítila nástup obrovské vlny transformace, takže to co následovalo, byl asi jen přirozený vývoj událostí. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příběhy | Komentářů: 0

Otevřený dopis muži - Procitnutí mocné čarodějky

1. 11. 2013

Nechávám se strhnout do mocného proudu řeky, protože mi vlastně nic jiného nezbývá. Tolikrát jsem se snažila držet zuby nehty, ale nakonec mne to smetlo takovou silou, že jsem ztrácela přehled o tom, co se vlastně děje. A kde to vůbec jsem a kam to vlastně jdu – tedy kam mne to žene. A tolikrát jsem se v tom plácala a dokonce i topila – asi si vzpomeneš, jak jsem jen vztekle křičela, že toho mám už po krk. Odmítala jsem všechno – to, co mne do toho proudu dostalo i to, jaký ten proud byl, i přestože jsem někde v nitru cítila, že ten směr je správný. A místo abych se ponořila a zaposlouchala se do toho světa pod hladinou, snažila se držet se nad vodou, protože jsem si nechtěla dovolit se nechat unášet a důvěřovat tomu. Protože jsem si myslela, že nemohu.....

 

Otevřený dopis muži - Zrození láskyplné ženy

8. 8. 2013

Zrození láskyplné milenky

Milý muži,

Zrovna teď se cítím jako když mne zasáhne Amorův šíp přímo do srdce. Hrudník se mi prudce zvedá s každým nádechem a s výdechem se v mých prsou se rozlévá ten slastný pocit a prostupuje mnou zářivě zlaté světlo. Rozpouštím se v tom láskyplném a konejšivém plynutí, jako bych se houpala na vlnách modravého oceánu, ve kterém se třpytí sluneční paprsky. V důvěře se odevzdávám tomuto proudu a plynu se vším, co je.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příběhy | Fotografie: Moje obrázky | Komentářů: 0

Otevřený dopis muži - Probuzení spanilé panny

29. 7. 2013

Milý muži,

Najednou jako kdyby se probudila Růženka ze stoletého spánku. Ano, přesně tak se cítím, jako spanilá kráska, která s úžasem otevře oči a vidí, že to vše, co vnímala celou dobu, všechna ta prastará moudrost, která je ve mne, je skutečná. A není to sen, jsem ve svém těle spanilé krásky, krásné panny. Cítím svěžest, pružnost, dynamiku neuvěřitelné stavby svého těla, která ještě před pár dny jako by byla zabořená hluboko do země či snad do bláta. Najednou cítím pevnou půdu pod nohama, cítím své obnovené síly pánevního dna, odkud ta moje energie pramení a koluje celým tělem.   

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příběhy | Fotografie: Moje obrázky | Komentářů: 0

Třetí nebo na třetí?

15. 7. 2013

Třetí, nebo na třetí?

Nastala chvíle, kdy jsem si uvědomila, že rozumově prostě stále nedokáži připustit, jak je vůbec možný zázrak zrození.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příběhy | Fotografie: Moje obrázky | Komentářů: 0

Vstup do společného světa

15. 7. 2013

Vstup do společného světa

 

„Vstup do svého vnitřního světa a poznej, kdo doopravdy jsi a po čem v hloubi duše toužíš!

Uvědom si, že ti to vše může přijít a že si to zasloužíš!“

Tohle jsem si uvědomila už tenkrát a když jsem vyslovila „Já“, tak se ten zvuk dotkl hloubky mého nitra a cítila jsem svou bytostnou podstatu – a v tom záblesku čistého vědomí a napojení na nekonečný zdroj jsem vnímala všechno a nic zároveň. Byl to vnitřní hlas, který ve mne začal rezonovat s tím hlasem, kterým jsem se vyjadřovala zvnějšku. A pokud jsem byla v pravdě k sobě, byla to harmonická rezonance. Vnímala jsem své Pravé Já, touhu své duše. Slyšela jsem, viděla jsem, vnímala jsem, věděla jsem, že jsem - Já jsem.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příběhy | Fotografie: Moje obrázky | Komentářů: 0

Otevřený dopis muži - Návrat rudé královny

15. 7. 2013

Návrat rudé královny

 

Milý muži,

Vím, že jsem se vždy v tuto dobu stahovala do sebe, ale bylo to proto, že jsem byla opravdu hluboce v sobě. Cítila jsem se hodně citlivá a vlastně taky oslabená. Mé tělo bylo vždy takové vláčné a byla jsem celá rozvolněná. Jako bych nemohla najít pevné dno a zmítala se jako stéblo trávy s kořeny zapuštěnými do země. A země mne stahovala dolů, čím dál tím hlouběji.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příběhy | Fotografie: Moje obrázky | Komentářů: 0

Bohyně ohně

26. 6. 2013

Bohyně ohně - Čarodějka

Ona, která vášní hoří.
Ona, která oheň objímá.
Ona, která žhavost přijímá.
Ona, která je zevnitř rozžhavena.
Ona, která je ohněm naplněna.
Ona, která oheň tvoří.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příběhy | Fotografie: Moje obrázky | Komentářů: 0

Bohyně vody

26. 6. 2013

Bohyně vody

 

Ona, která plyne ve vodách.

Ona, která srdce otevírá.

Ona, která svět objímá.

Ona, která vyvěrá v hlubině.

Ona, která splývá na hladině.

Ona, která pluje na vlnách.

 

Zasvěcení a Požehnání ženského lůna

29. 10. 2012

Zasvěcení a Požehnání ženského lůna

Na základě zážitků ze zasvěcení na Moon Mother v rámci Požehnání ženského lůna od Mirandy Gray.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Příběhy | Fotografie: Moje obrázky