Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jen 1 rada pro krásu a smyslný prožitek

Většinou si takové věci nechávám pro sebe a poslední dobou nemám ani tolik času je sdílet, ale tohle vám prostě musím prozradit, protože to je prostě úžasný objev - tedy alespoň pro mne. 
 

Skoro každý "zaručeně osvědčený" krém, balzám či gel na vypnutí pokožky a zbavení celulitidy obsahuje kofein a tak jsem si řekla, že to vyzkouším jinak a použiji přímo kávovou sedlinu - tedy mletou kávu. 

A něco tak nádherného jsem ani nečekala :-) 

Masáž mletou kávou

coffee.jpgObyčejná mletá káva - anebo ještě lépe - kvalitní, voňavá, sladká či kořeněná mletá káva, která vám zůstane po přípravě ranní kávy se dá využít klidně hned poté anebo kdykoliv později pro masáž a peeling celého těla - tedy doporučuji přímo ve sprše, protože jinak hrozí, že zbytek dne strávíte úklidem koupelny :-) 

Dá se smíchat jen tak s troškou vody anebo klidně i s olejem pro zjemnění, ale pocitově je úžasný právě ten smyslný a smyslově jedinečný prožitek samotných mletých kávových zrn. A jednu věc vám zaručuji - rozhodně nevynecháte ani jediný kousíček na těle - sami se přesvědčíte proč :-) 

A neuvěřitelné na tom je, že stimulujete zároveň i své dlaně a smyslový prožitek doteku svého vlastního (či partnerova) těla se několikanásobně zvýrazní. img_20150707_155636.jpg

- stimuluje dráhy a akupunkturní body ve dlaních

- rozproudí lymfatický oběh v celém těle

- stimuluje a prokrvuje pokožku

- provádí peeling 

- probouzí a oživuje

- energetizuje

- redukuje celulitidu

- otevírá smyslové a smyslné prožívání v těle na různých úrovních (například pro milovníky vůní při i po masáži)

img_20150707_154835.jpg

Nevím, jestli je to tím kofeinem, ale krásně vás to probere a načerpáte energii do celého dne. Tedy alespoň takto to vnímám já a přidávám to k těm "zaručeným babským receptům" 

A naposledy jsem přidala i trochu skořice, jen tak pro tu vůni. Já prostě miluju experimenty.

Pokud se chcete zbavit celulitidy a ještě k tomu posílit pánevní dno, přidám k tomu ještě jednu radu - naučte se pořádné dřepy a zaměřte se na střed těla třeba při chůzi na balanční tyči. 

Anebo se můžete ještě přidat k letošní víkendové akci, kde se dozvíte více triků, cvičení, technik a zažijete spoustu dalších prožitků pro zdraví a krásu těla i duše.